SpäťÚvod / Eshop / Prístroje a pomôcky / Lampy / Zmes vonná - WELLNES

Zmes vonná - WELLNES

Zmes vonná - WELLNES
Natures Design
6,90 €
Kód116.75
VýrobcaNatures Design
DostupnosťPosledné kusy (2)
6,90 €
: ks
Natures Design

Natures Design

Objavte svet Nature's Design

Voda vo svojej pôvodnej forme je symbolom energie, harmónie a dokonalosti. Málokto má prístup k pramenitej vode v jej pôvodnej prirodzenej forme. Výrobky značky Nature´s Design vďaka svojmu jedinečnému tvaru umožňujú vitalizáciu vody a harmonizáciu prostredia. Potvrdzuje nám to stále viac a viac spokojných zákazníkov.

Ich základ spočíva v jedinečnom tvare, navrhnutom a vytvorenom našimi dizajnérmi, s prihliadnutím na stáročné poznanie veľkých staviteľov, odpozorované od prírody.Mnohé z nich majú na sebe kvet života, symbol posvätnej geometrie, ktorý pôsobí ako tvarový žiarič. Mnohé varianty sú vyhotovené z ušľachtilých materiálov ako zlato alebo platina a pôsobia na okolie aj vibráciami materiálu.

Väčšina výrobkov je vyrábaná ručne tradičným sklárskym umením z bezolovnatého skla. Každý kus je tak jedinečný unikát. Niektoré výrobky sú však vyrábané strojovo, v záujme dosiahnutia jednotných vlastností, tvaru a nižšej ceny.

Na našich stránkach nájdete karafy, poháre, hrnčeky, podložky a ďalšie výrobky. Presvedčite sa a vychutnávajte si vitalizovanú vodu, čaj, víno alebo šťavu. S našimi výrobkami budete piť vodu častejšie a vedome. Deň čo deň!

Podobný tovar
Lampa soľná Guľa 152mm 15W 4kg
27,50 €
Momentálne nedostupné
Lampa soľná Guľa 127mm 15W 2,35kg
24,50 €
Momentálne nedostupné
Lampa vonná Lucerna
36,90 €
Posledný kus
ks
© 2013 - 2020 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS