SpäťÚvod / Eshop / Harmonizátory / Orgonity / Orgonit - Prívesok TROJUHOLNÍK APATIT - Harmonizér

Orgonit - Prívesok TROJUHOLNÍK APATIT - Harmonizér

Orgonit - Prívesok TROJUHOLNÍK APATIT - Harmonizér
5,- €
Kód4,015.60
DostupnosťMomentálne nedostupné

Tento tovar je momentálne nedostupný, odošlite nám dopyt a my Vás budeme informovať o dostupnosti, čase dodania a presnej cene tovaru.

Orgonitovy prívesok chráni pred negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu, mentálnymi útokmi, má harmonizujúce účinky, čistí a nabíja telo životodárnou orgonovou energiou.

Polodrahokam apatit - predstavuje styčný bod medzi vedomím a hmotou, podporuje komunikáciu a sebavyjadrenie na všetkých rovinách. Je naladený na budúcnosť, no napriek tomu dokáže človeka spojiť s jeho minulými životmi. Podnecuje k otvorenému jednaniu s inými osobami, pomáha hyperaktívnym a autistickým deťom. Pôsobí blahodárne na srdce...povzbudzuje tvorivé schopnosti a intelekt, rozširuje vedomie a otvára cestu k pravde. Apatit tíši ľútosť, apatiu a zlosť. Uvoľnením energie koreňovej čakry odstraňuje sklamanie a podporuje vášeň v nás.

Zloženie prívesku : polyesterová živica, kovové špony - mosadz a meď, 18. karátové plátkove zlato, drôt - meď a cín, polodrahokam apatit. Š lupňa /očko/ - obecný kov.
Podobný tovar
Orgonit Kužeľ malý
15,- €
Posledné kusy (2)
ks
© 2013 - 2020 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS