SpäťÚvod / Eshop / Harmonizátory / Orgonity / Orgonit - Kužeľ malý - Harmonizér

Orgonit - Kužeľ malý - Harmonizér

Orgonit - Kužeľ malý - Harmonizér
11,- €
Kód4,011.50
DostupnosťPosledné kusy (4)
11,- €
: ks
...je vhodný na ošetrenie našich domovov a pracovísk, kde sme obklopení zdraviu škodlivým negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu z elektrických spotrebičov ako sú napr. televízor, monitor PC, wifi, mobilný telefón, mikrovlnka, chladnička, všetky elektrické rozvody...atď. Orgonitové harmonizéry navodzujú harmonickú atmosféru, keďže transformujú deštruktívne energie na pozitívne a tým vlastne aj inšpirujú k príjemnejšiemu správaniu.
...v čírej organickej polyest. živici aj s farebným šatom ... so slnečnou energiou - zastúpenou 22.karátovým plátkovým zlatom, ktoré symbolizuje spirituálnu čistotu...s mosadzným prachom a mosadznými šponami /spojenie medi a cínu/, so zliatinou hliníku a medi a s medenými šponami... transparentný na povrchu, uprostred orgonitu vložený kúsok prírodného horského krištáľu a ametystu.

Čo je to orgonovy harmonizér - orgonit...ako pôsobí - jeho názov je odvodený od orgonu /energia, čchi, prána/. Je to výrobok alebo produkt z organickej živice a kovových pilín /anorganická časť/. Pridaním krištáľov, alebo iných minerálov ako napr. ametystu, ruženínu, šungitu...atď., sa jeho účinok znásobuje. V organickej živici, ktorá priťahuje životodárnu orgonovú energiu sú zaliaté kovové piliny, ktoré túto energiu od seba odrážajú, vzniká veľmi rýchly až chaotický pohyb energie - čo spôsobuje, že sa deštruktívna negatívna energia transformuje na čistú - pozitívnu, keď opúšťa orgonový harmonizér.

-priaznivo vplýva na životné prostredie a všetky živé organizmy, čistí vodu
-neutralizuje negatívne elektromagnetické žiarenie, transformuje deštruktívne energie na pozitívne
-neutralizuje geopatogénne zóny
-spúšťa samoliečiaci detoxikačný proces v organizme, čistí a nabíja životodárnou orgonovou energiou
-pomáha proti nespavosti, spánok je viac osviežujúci
-pomáha prebudiť vrodené psychické schopnosti
-inšpiruje vyrovnanosť, dobrú náladu a príjemné správanie
-priaznivo vplýva na rast rastlín, znižuje nároky na vodu
Podobný tovar
Orgonit Pyramída 9,5x9,5cm
19,- €
Momentálne nedostupné
Orgonit Kužeľ malý
15,- €
Posledné kusy (2)
ks
© 2013 - 2020 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS