SpäťÚvod / Eshop / Harmonizátory / Orgonity / Orgonit - Harmonizačná podložka s Galaxijnou špirálou - Harmonizér

Orgonit - Harmonizačná podložka s Galaxijnou špirálou - Harmonizér

Orgonit - Harmonizačná podložka s Galaxijnou špirálou - Harmonizér
9,- €
Kód4,012.02
DostupnosťPosledné kusy (2)
9,- €
: ks
- slúži ako harmonizér prostredia, vody a potravín, ktoré sa nachádzajú na a v jej blízkosti. Mení informáciu vody a potravín /harmonizuje/. Transformuje negatívne žiarenie z elektromagnetického smogu ...zo všetkých elektrických rozvodov a spotrebičov - PC, TV...atď, na pozitívnu # čistú energiu, príjemnú pre všetky živé organizmy ...Podložka je šikovná svojím tvarou, veľkosťou aj váhou, je ľahko prenosná, môže s nami cestovať v taške, alebo aj vo vrecku všade, kde si na nej chceme navibrovať vodu, alebo iný obľúbený nápoj.

...v organickej polyest. živici zaliaté kovové špony -mosadz a zliatina hliníku a medi, meď, s galaxijnou špirálou /meď/ uprostred # na zrýchlenie a rozptýlenie energie s drťou čierného turmalínu, lapis lazuli, malachitu a ametystu a ruženínu. Ako každý z priestorových harmonizérov je aj podložka vhodná na ošetrenie našich domovov, kde sme obklopení zdraviu škodlivým negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu z elektrických spotrebičov ako sú napr. televízor, monitor PC, wifi, mobilný telefón, mikrovlnka, chladnička, všetky elektrické rozvody...atď. Orgonové harmonizéry navodzujú harmonickú atmosféru, keďže transformujú deštruktívne energie na pozitívne a tým vlastne aj inšpirujú k príjemnejšiemu správaniu.

Čo je to orgonový harmonizér -orgonit...ako pôsobí - jeho názov je odvodený od orgonu /energia, prána čchi/. Je to výrobok alebo produkt z organickej živice a kovových špôn /anorganická časť/. Pridaním krištáľov, alebo iných minerálov ako napr. ametystu, ruženínu, šungitu...atď., sa jeho účinok znásobuje. V organickej živici, ktorá priťahuje životodárnu orgonovú energiu sú zaliaté kovové špony, ktoré túto energiu od seba odrážajú, vzniká veľmi rýchly až chaotický pohyb energie - čo spôsobuje, že sa deštruktívna negatívna energia nepretržite transformuje na čistú - pozitívnu, keď opúšťa orgonový harmonizér.

-priaznivo vplýva na životné prostredie a všetky živé organizmy, čistí vodu
-neutralizuje negatívne elektromagnetické žiarenie z nášho prostredia, transformuje deštruktívne energie na pozitívne
-neutralizuje geopatogénne zóny
-spúšťa samoliečiaci detoxikačný proces v organizme, čistí a zároveň nabíja životodárnou orgonovou energiou
-pomáha proti nespavosti, spánok je viac osviežujúci
-pomáha prebudiť vrodené psychické schopnosti
-inšpiruje vyrovnanosť, dobrú náladu a príjemne správanie
-priaznivo vplýva na rast rastlín, znižujú nároky na vodu
Podobný tovar
© 2013 - 2020 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS