SpäťÚvod / Eshop / Doplnky stravy / Vitamíny a minerály / Probiotiká pre deti 30 žuvacích tabliet (1tbl.= 650mg) BODY BIOTICS

Probiotiká pre deti 30 žuvacích tabliet (1tbl.= 650mg) BODY BIOTICS

Probiotiká pre deti 30 žuvacích tabliet (1tbl.= 650mg) BODY BIOTICS
KIKI Ltd.
17,90 €
Kód789.60
VýrobcaKIKI Ltd.
DostupnosťPosledné kusy (2)
17,90 €
: ks

KID’S BODY BIOTICS 

PROBIOTIKÁ PRE DETI 30 žuvacích tabliet 

PATENTOVANÁ “SBO” ŽIVÁ PROBIOTICKÁ FORMULA PRE DETI s príchuťou ovocia 

KIKI Probiotiká pre deti je špeciálne formulovaná živá probiotická zmes určená pre deti vo veku od 4 do 11 rokov. Táto denná zmes starostlivo vybraných prírodných živých kultúr s pridaním vysokoefektívnych “lakto” a “bifido” reťazcov je ideálna pre deti na širokospektrálne posilnenie imunity, boj proti infekciám, ako aj regeneráciu organizmu po rôznych chorobách a príjme antibiotík (ATB).

Obsahujú živé a prospešné kultúry ktoré sú aktivované hneď po prehltnutí a majú za následok veľmi efektívne rozmnožovanie priateľských baktérií v črevnom systéme ako aj udržiavanie správnej rovnováhy týchto kultúr.

Každá žuvacia tableta o hmotnosti 650mg je zmesou 250mg SBO a 400mg dodatočných priateľských živých baktérií.

Obsahuje: Bakteriálne kultúry: L. Acidophilus, L. Plantarum, L. Rhamnosus, Bifobacterium Bifidum, B. Lichenformis, B. Subtilis, L. Lactis, L. Casei, Bifidobacterium Infantis, Bifidobacterium Longum, DDS-1L. Acidophilus, Variant OM L. Salvarius, Dextróza, Prírodná Jahodová a Malinová Aróma, Magnesium Stearate, Silica.

100% RAW, Vegetarian & Vegan
 

Podobný tovar
© 2013 - 2020 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS