SpäťÚvod / Eshop / Doplnky stravy / Tinktúry / Tinktúra P2 Breza previsnutá NADĚJE 25ml

Tinktúra P2 Breza previsnutá NADĚJE 25ml

Tinktúra P2 Breza previsnutá NADĚJE 25ml
Nadeje - Mgr. Jarmila Podhorná
3,31 €
Kód410.02
VýrobcaNadeje - Mgr. Jarmila Podhorná
DostupnosťPosledné kusy (4)
3,31 €
: ks
Nadeje - Mgr. Jarmila Podhorná

Nadeje - Mgr. Jarmila Podhorná

Nadeje - Mgr. Jarmila Podhorná

Výroba bylinných tinktúr prebieha v prevádzke certifikovanom Ministerstvom zdravotníctva, je starostlivo testovaná v priebehu celého procesu vo vlastných laboratóriách. Bylinné produkty sú spracovávané bez chemických a konzervačných prísad.

Majiteľkou spoločnosti je pani Mgr. Jarmila Podhorná, ktorá vždy milovala prírodu a jej dary, tak sa jej záľuba stala aj povolaním. Študovala, získavala informácie v oblasti ľudského organizmu aj alternatívnej medicíny. Pre výrobu bylinných tinktúr a vznik firmy NadÄ›je sa rozhodla vo chvíli, keď študovala "Herbኙ liečivých rastlín" pána Janči a Zentricha s obsahom o novom liečebnom smere - gemmoterapie a možnosti významného pôsobenia výťažkov z púčikov rastlín - gemmoterapeutik na ľudský organizmus. Prianie Mgr. J. Podhorná bolo a je, aby lásku k ľuďom a jej skúsenosti v oblasti gemmoterapie aj alternatívnej medicíny odovzdala predovšetkým chorým. Špecializovala sa na výrobu prípravkov bez nežiaducich účinkov a cenovo dostupných, ktoré pôsobia na organizmus priaznivo ako prevencia aj regenerácia a zlepšenie stavu pri rôznych zdravotných problémoch.

Firma v súčasnosti má v sortimente viac ako sto druhov bylinných tinktúr. Mimoriadne účinné sú tinktúry vyrobené z púčikov rastlín. Rastlina v púčikoch prechováva svoj genetický potenciál, preto v nich zhromažďuje najcennejšie látky, ktoré telo zotavujú a súčasne vytvára aj obranný mechanizmus - prevenciu proti chorobám. Kombináciou tinktúr vznikli "kúry", sú to zostavy zložené z niekoľkých tinktúr bylinných aj z pukov. Spoločne môžu komplexne pôsobiť na organizmus a liečiť aj zlepšovať zdravotný stav.

Postupným vývojom firmy Nádej Mgr. J. Podhorná objavila ďalšie možnosti zvýšenia účinku samotných tinktúr a to v prvej fáze o energii včelieho biopoľa. Boli vybrané niektoré tinktúry na špecifické problémy a ošetrené včelím biopoľa a táto účinnosť založená na energetickom pôsobenie je najvyššej po dobu troch mesiacov.

V druhej fáze vznikli patentovo chránené - gemmoglukany. Celkovo je desať tinktúr v 50 ml fľaštičkách (zatriedené do špeciálne zostavovaných kúr).

Ďalšie radom produktov sú masti, oleje a výluhy, ktoré dopĺňame k zostave pre liečbu. Firma NadÄ›je dodáva do lekární i väčšine našich popredných veľkoobchodov, ktorí majú svoje obchodné siete po celej ČR aj v zahraničí. Firma sa v priebehu rokov rozrástla až do dnešnej podoby a o naše výrobky je stále väčší záujem ako na Českom trhu tak aj v zahraničnom trhu. Výrobky sú certifikované ako potravinové doplnky.

© 2013 - 2020 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS